SOBOTA 10 KWIETNIA, SOBOTA WIELKANOCNA

6:30 + Marek Bernacki – od Anny i Daniela Sobińskich;
8:00 ++ rodzice: Katarzyna i Antoni Muzyka – od córki Ewy, + Stefan Tyc;
8:00 + Elżbieta Kanadys – od Beaty Kędziora, od rodzin: Gajów, Garwulińskich, od sąsiadów Jantas;
16:00 ślub;
17:00 chrzest;
18:00 + Mirosława (f) Lewandowska 1 rocz. śm. - od męża z córką i od rodziny;
18:00 + Czesława(f), Wiesław Białeccy – od rodziny
18:00 + Paweł Chmielewski – od Magdy Nowak, od koleżanki Karoliny z mężem i córką Hanią, od znajomej Anny Bielskiej z rodziną, od Kingi i Kamila Gorczycy z rodziną, od chrześnicy Zosi Grab z rodziną, od Marzeny Gonera z rodziną, od Danuty i Wiktorii Ciszek;

NIEDZIELA 11 KWIETNIA, II NIEDZIELA WIELKANOCNA – MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
07:00 RODZINA RÓZAŃCOWA;
07:00 ++ Stanisława (f) i Antoni Kotala – od córki z rodziną;
08:30 Dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę MBWW dla Ludwiki i Leszka Andrzejczuk z ok. 60 rocz. Sak. Mał. – od córek z rodzinami;
08:30 Dziękczynna w 55 rocz. Sak. Mał. Janiny i Alfreda z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog. na dalsze lata;
10:00 + Bronisław Łoziński – od Gosi Piwowarczyk z rodziną, od Haliny i Antoniego Mimietz, od Katarzyny, Ireneusza i Oliwii Mimietz, od Krystyny i Józefa Krupa, od Wioletty i Franciszka Zadylak z rodziną, Stanisława i Gabrieli Pacek, od Marii i Józefa Noculak, od rodziny Małeckich z Ose;
10:00 + Wiktoria Zając – od syna Bogusława z żoną, od wnuka Dominika z żoną i synem;
11:30 ++ Wawrzyniec Szydełko (26 r. śmierci) i zmarłych jego rodziców – od córki Stefanii z dziećmi;
11:30 + Stanisław Chleboś (2 r. śmierci) – od rodziny;
13:00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę MBWW dla Danieli i Sylwestra Gębura z ok. 50 rocz. Sak. Mał.
13:00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę MBWW dla Aleksandry i Jana Srokowskich z ok. 50 rocz. Sak. Mał.
13:00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę MBWW dla Teodozji i Edwarda Antas z ok. 50 rocz. Sak. Mał. – od dzieci z rodzinami;
15:15 O dar zdrowia dla Beaty przez przyczynę MBWW;
18:00 + Herbert Obiegło – od Jolanty i Stanisława Mądrych, od rodziny Franc, od Norberta Pietrula, od Krystyny Piskorskiej;

PONIEDZIAŁEK 12 KWIETNA,
06:30 + siostrę Klementynę;
08:00 + Eugeniusz Szierok – od rodziny Nowakowskich z Chełstówka, od Małgorzaty i Piotra Hanickich z dziećmi, od Adama Miziniaka, od Andrzeja Sztymeli z rodziną;
08:00 + Jadwiga Trela – od rodziny Januszkiewiczów: Aleksandra i Józefy;
18:00 + Rafał Jurkiewicz – od sąsiadów: Nestoruk, Marszałek i Pawlik z Twardogóry ;
18:00 + Kazimierz Wesołowski – od bratowej Ewy z Adrianem i Dawidem oraz rodziną, od Maryli i Marcina Lis;
18:00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę MBWW dla Antoniego z ok. 80 rocz. urodzin;

WTOREK 13 KWIETNIA,
06:30 + Bronisław Krawczyk – od Gabrysi z rodziną;
08:00 + Wiktoria Zając – od bratowej Teresy z rodziną, od rodziny Kuberów z Sycowa;
08:00 + Jan Szewczyk – od sąsiadów Wandy i Tadeusz Stępień, od sąsiadki Heleny Nowak z rodziną, od Krystyny i Eugeniusza Kochoń, od kuzyna Ryszarda Kikut z żoną;
18:00 + Maria Kubera – od teściów Pawła: Urszuli i Krzysztofa Zych i szwagierki Karoliny;
18:00 + Mirosław Sobera – od kuzynek: Doroty Czulińskiej, Krystyny Marczewskiej i Elżbiety Jachnickiej z rodzinami;
18:00 ++ Helena Kubot (18 r. śmierci) i Bronisław Kubot;

ŚRODA 14 KWIETNIA,
06:30 + Marek Bernacki – od kolegi Roberta Markowskiego;
08:00 + Maria Adamska – od Asi i Filipa Hliwa, od Mirosławy i Marka Gąsior;
08:00 + Irena Dara – od Janiny;
18:00 NOWENNA;
18:00 ++ Leokadia i Piotr Kustra – od syna z rodziną;
18:00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę MBWW dla Marii z ok. urodzin – od męża Tadeusza, dzieci, wnuków i prawnuków;

CZWARTEK 15 KWIETNIA,
06:30 + siostrę Amabilis;
08:00 +Wiktoria Zając – od współpracowników syna Michała z GKN Oleśnica, Elżbiety Jachnickiej z rodziną, koleżanek i kolegów z Meble-Gawin;
08:00 + Jadwiga Trela – od Augustyna Januszkiewicz z rodziną;
18:00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę MBWW dla Marii z ok. 75 rocz. urodzin;
18:00 + Edward Borzemski – od brata Józefa i bratowej Ireny, od bratanka Adama z dziećmi;
18:00 + Mirosław Sujecki – od szwagierki Elżbiety Rogaczewskiej, od Justyny Kiesiak z rodziną;

PIĄTEK 16 KWIETNIA,
06:30 ++ Adam, Franciszka (f) i za zmarłych z rodziny;
08:00 + Jan Szewczyk – od sąsiadów Barbary i Zdzisława Bury oraz Czesławy i Jana Gerlach, od kuzyna Józefa Bąka z Twardogóry wraz z rodziną, od kuzynki Maryli i Tadeusza Gerlach;
08:00 ++ Za zmarłych rodziców: Józef i Stefania (f) Pacholscy oraz ++ Zenon Figaj i zmarłe rodzeństwo – od Heleny;
18:00 + Sławomira Cynar – od firmy Jerzy Burg z pracownikami, od Klaudii i Rafała Ziółkowskich z dziećmi, od Stanisławy i Jerzego Lech;
18:00 ++ Pelagia Franciszek Jakubiak – od córki z mężem;
18:00 + Eugeniusz Szierok – od sąsiadów: Millerów i Jarantowskich, od rodzin: Łopianowskich i Bogusławskich, Melów i Maciejaków, Matusiaków i Wójcików, od sąsiadów: Bogusi i Piotra z dziećmi;

SOBOTA 17 KWIETNIA,
6:30 O nieustającą opiekę MBWW i św. Józefa dla wnuka Oliviera, o wierzącą żonę i życie zgodnie z Dekalogiem;
8:00 + Mirosław Sujecki – od pracowników z Miejskiego Przedszkola w Twardogórze, od Janiny Januszkiewicz;
8:00 + Kazimierz Kaźmierczak
8:00 + Franciszka (f) i Stanisław Jelonek – od dzieci z rodzinami;
18:00 + Mirosław Stypczyński;
18:00 + Herbert Obiegło – od Krystyny Drabent, od Heleny Kluska i rodziny Gaber, od Jana i Marty Gaber z dziećmi;
18:00 ++ Kazimiera (f), Franciszek, Antoni Dysma – od syna z rodziną, oraz + Henryk Tyszer;